Wydarzenia Sekcja tenisa stołowego KU AZS UE we Wrocławiu,otrzymała na rok do dyspozycji samochód TOYOTĘ za zdobycie Mistrzostwa Polski. admin 13 września 2022 Zobacz wpisy Poprzedni Poprzedni wpis: Europejskie Igrzyska Studenckie (Łódź 14-21.07. 2022 r.) Następny Następny wpis: Siostry Wegrzyn jadą na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy Powiązane wiadomości Wydarzenia Treningi w ramach Programu Klub PRO 19 czerwca 2026 0 Wydarzenia Wizyta u J.M. Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego prof. Czesława Zająca z pucharem za zdobycie Wicemistrzostwa Polski w sezonie 2025/2026. 17 czerwca 2026 0