Serdecznie dziękujemy panu Rektorowi za wsparcie i życzliwość dla naszego zespołu tenisa stołowego kobiet.
Dziękujemy również całemu sztabowi trenerskiemu na czele z trenerem Zdzisławem Tolksdorfem.
Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnego sezonu 🏓💚