Wydarzenia 4.02.2022 r.Zapraszamy na mecz Ekstraklasy Kobiet w Tenisie Stołowym. admin 4 lutego 2022 http://dozts.pl/zaproszenie-na-mecz-ekstraklasy-04-02-2022-godz-1700/ Zobacz wpisy Poprzedni Poprzedni wpis: Poprzedni wpisNastępny Następny wpis: Kasia Węgrzyn Mistrzynią Polski w tenisie stołowym … Powiązane wiadomości Wydarzenia Treningi w ramach Programu Klub PRO 19 czerwca 2026 0 Wydarzenia Wizyta u J.M. Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego prof. Czesława Zająca z pucharem za zdobycie Wicemistrzostwa Polski w sezonie 2025/2026. 17 czerwca 2026 0