Uczelniana Liga Futsalu

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH STUDENTÓW na rozgrywki ligi uczelnianej w FUTSALU w roku  akademickim 2016/2017

Prezentacja3

Terminarz rozgrywek Uczelnianej Ligi piłki nożnej 2016/2017

8.11.2016

15.00

SMS

PO MECZU NA SCHABOWE

16.00

CETERIS PARIBUS

NIESPEŁNIONE TALENTY

15.11.2016

15.00

FC PROBLEM

PIĘKNI I MŁODZI

16.00

INŻYNIERY

FC ALBATROS

22.11.2016

15.00 LOJTKI FC PARADOKSY
16.00 PREZESI SMS

29.11.2016 

15.00

PO MECZU NA SCHABOWE

INŻYNIERY

16.00

NIESPEŁNIONE TALENTY

PARADOKSY

6.12.2016

15.00

PIĘKNI I MŁODZI

LOJTKI FC

16.00

INŻYNIERY

PREZESI

13.12.2016

15.00

FC ALBATROS

PO MECZU NA SCHABOWE

16.00

CETERIS PARIBUS

FC PROBLEM

20.12.2016

15.00 FC PROBLEM NIESPEŁNIONE TALENTY
16.00 PREZESI FC ALBATROS

3.01.2017

15.00 SMS INŻYNIERY
16.00 LOJTKI FC CETERIS PARIBUS

 

10.01.2017

15.00

PARADOKSY

PIĘKNI I MŁODZI

16.00

FC ALBATROS

SMS

17.01.2017

15.00

PO MECZU NA SCHABOWE

PREZESI

16.00

FC PROBLEM

LOJTKI FC

24.01.2017

15.00

CETERIS PARIBUS

PARADOKSY

16.00

FC PROBLEM

LOJTKI FC

28.02.2017

15.00

FC PROBLEM

PARADOKSY

16.00

PIĘKNI I MŁODZI

CETERIS PARIBUS

TABELA GRUPY B

lp.   nazwa zespołu          mecze       pkt bramki
1.SMS                                                    4      10     56:17
2.INŻYNIERY                                4      6          22:32
3.PO MECZU NA SCHABOW4       6          28:30
4.PREZESI                                       4      6           21:17
5.FC ALBATROS                           4      6          16:47

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH STUDENTÓW na rozgrywki ligi uczelnianej w FUTSALU w roku  akademickim 2015/2016

 

Mecze będą rozgrywane we wtorki o godzinie 15.00 i 16.00.
Zapisy do 23.10.br

Finał i mecz o III miejsce z atrakcyjnymi nagrodami odbywają się w EKONOMALIA.
● Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aktualnej legitymacji ISIC-AZS.
● Legitymację można wyrobić w sekretariacie AZS p.14w bud.SWFiS.
● Zapisy zespołów w sekretariacie AZS lub u prowadzącego ligę:

Trener Przemysław Przyłuski Trener Tomasz Dąbrowski

GALERIA

DSCN1492

LU FUTSAL 2015/2016

DSCN1468

CETERIS PARIBUS I m-ce skład drużyny: A.Michalak,J.Jasiński,B.Spychalski,W.Bartczak,K.Dybała,M. Piniuta, R.Stryczek,M.Musiał,P.Gordzielik

 

DSCN1471

PREZESI II m-ce skład drużyny: M.Zabiegała.,A.Szachniewicz,O.Wołyniak,K.Skowronek,J.Giemza,K.Smok,M.Potoniec,S.Rudziński

 

 

DSCN1452

PRZYSZLI MISTRZOWIE – III m-ce skład drużyny:W.Jarosik,N.Szala,B.Machi,Ł.Cygańczyk,M.Stęplewski, D.Sojka,M.Guździał, W.Dudek,M.Kwiatkowski

INŻYNIERY

INŻYNIERY- IV m-ce skład drużyny: M.Rojewski,M.Mękarski,K.Kaczmarek,M.Królik,M.Wojtyra,P.Majchrowski,A.Makchrowski,P.Koszykowski

DSCN1458 DSCN1528 DSCN1477

DSCN1457 DSCN1476

DSCN1499

KRÓL STRZELCÓW 2015/2016 – BARTOSZ MACHI/ 23 BRAMKI / PRZYSZLI MISTRZOWIE/ II m-ce Szala Nikodem / 22 bramki/Przyszli Mistrzowie III m-ce Sojka Dariusz /21 bramek / Przyszli Mistrzowie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WRĘCZANIE STATUETEK

WRĘCZANIE STATUETEK

1 PRZYSZLI MISTRZOWIE

2 CETERIS PARIBUS
3 INŻYNIERY
4 EKIPA
5 ALBAŃCZYKI
6 LOJTKI FC
7 PREZESI
8 NO TO RASIZM

Terminarz rozgrywek Uczelnianej Ligi piłki nożnej 2015/2016

3.11.2015
godz.15.00 PRZYSZLI MISTRZOWIE – NO TO RASIZM
godz.16.00 CETERIS PARIBUS – PREZESI

10.11.2015
godz.15.00 INŻYNIERY – LOJTKI FC
godz.16.00 EKIPA – ALBAŃCZYKI

17.11.2015
15.00 NO TO RASIZM ALBAŃCZYKI
16.00 LOJTKI FC EKIPA

24.11.2015
15.00 PREZESI INŻYNIERY
16.00 PRZYSZLI MISTRZOWIE CETERIS PARIBUS

1.12.2015
15.00 PREZESI ALBAŃCZYKI
16.00 NO TO RASIZM LOJTKI FC

8.12.2015
15.00 EKIPA PREZESI
16.00 ALBAŃCZYKI LOJTKI FC

15.12.2015
15.00 INŻYNIERY PRZYSZLI MISTRZOWIE
16.00 CETERIS PARIBUS NO TO RASIZM

5.01.2016
15.00 CETERIS PARIBUS INŻYNIERY
16.00 EKIPA ALBAŃCZYKI

12.01.2016
15.00 PRZYSZLI MISTRZOWIE EKIPA
16.00 NO TO RASIZM ALBAŃCZYKI

19.01.2016
15.00 EKIPA CETERIS PARIBUS
16.00 INŻYNIERY NO TO RASIZM

23.02.2016

15.00 ALBAŃCZYKI PRZYSZLI MISTRZOWIE

16.00 LOJTKI FC PREZESI

1.03.2016
15.00 EKIPA ALBAŃCZYKI
16.00 NO TO RASIZM PREZESI

8.03.2016
15.00 CETERIS PARIBUS ALBAŃCZYKI
16.00 PRZYSZLI MISTRZOWIE LOJTKI FC

15.03.2016
15.00 INŻYNIERY EKIPA
16.00 LOJTKI FC CETERIS PARIBUS

22.03.2016
15.00 EKIPA NO TO RASIZM
16.00 ALBAŃCZYKI INŻYNIERY

8.03.2016
15.00 PREZESI PRZYSZLI MISTRZOWIE

 

futsal_n

UCZELNIANA  LIGA PIŁKI NOŻNEJ 2014/2015

DSCN0821

DSCN0948

 

TERMINARZ

10.03.2015

15.00 EKIPA CEBOLA
16.00 XXX CETERIS PARIBUS

17.03.2015

15.00 PREZESI CEBOLA
16.00 NO TO RASIZM INŻYNIERY

24.03.2015

15.00 PREZESI WAWRZYNIAKI
16.00 NO TO RASIZM  OPOROWI ZAMYKACZE

31.03.2015

15.00 GTW EKIPA
16.00 MECHANICZNY MORDULEC OPOROWI ZAMYKACZE

14.04.2015

15.00 CETERIS PARIBUS EKIPA
16.00 WAWRZYNIAKI XXX

futsal_n         futsal_n

 

 

21.04.2015                                      ĆWIERĆFINAŁ                                                                  

15.00 JEST KULTURA PREZESI
16.00 INŻYNIERY EKIPA

Tabela końcowa

GRUPA B

B1 CETERIS PARIBUS 6 15 40:27
B2 GTW 6 13 36:23
B3 EKIPA 6 9 27:22
B4 PREZESI 6 9 35:29
B5 WAWRZYNIAKI 6 9 22:20
B6 CEBOLA 6 4 26:37
B7 XXX 6 3 27:48

 

O kolejności  B3,B4 zadecydowała  MAŁA TABELA

 
1 EKIPA 2 3 10:4
2 PREZESI 2 3 10:6
3 WAWRZYNIAKI 2 3 1:11

 

GOL

 

 

              Najlepsi Strzelcy !!!:-) 

  PO FAZIE GRUPOWEJ
1 BARTCZAK WOJCIECH CETERIS PARIBUS 15
2 KACZMAREK KAMIL INŻYNIERY 13
3 RUDZIŃSKI SEBASTIAN PREZESI 13
4 CIEZAK MATEUSZ GTW 11
5 JASIŃSKI JACEK CETERIS PARIBUS 10