Ekstraklasa kobiet

 KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu 

Skład w roku akademickim 2019/2020

Anna Wegrzy,Katarzyna Węgrzyn,Julia Szymczak,Natalia Bajor ,Liu Si Yu,Liu Ye

 

Natalia Bajor

Ania Węgrzyn

 

Julia Szymczak

Kasia Węgrzyn

 

 

 

 

  

Liu Si Yu

Liu Ye

 

 

Terminarz

Data   Gospodarz Gość Wynik  
2019 09-14
g. 16:00
  3:0  
2019-09-25
g. 18:00
   0:3  
2019-09-28
g. 16:00
   0:3  
2019-10-05
g. 16:00
   1:3  
2019-10-23
g. 17:15
   3:0  
2019-10-26
g. 16:00
  -:-  
2019-11-09
g. 16:00
  -:-  
2019-11-16
g. 16:00
  -:-  
2019-11-30
g. 16:00
  -:-  

 

 

 

Sład w roku akademickim  2018/2019

Katarzyna Węgrzyn,Natalia Bajor,Li Zhiying, Xie Junqiu,

Li Zhiying, Xie Junqiu,Katarzyna Węgrzyn,Anna Węgrzyn,Natalia Bajor,Julia Szymczak

 

Natalia Bajor,Julia Szymczak,Li Zhiying, Xie Junqiu,

TERMINARZ ROZGRYWEK w sezonie  2018/2019

data

Gospodarz

Gość

Wynik

02.09.2018

KSTS MOSiR Karpaty Krosno

 KU AZS UE Wrocław

 0:3

03.09.2018

 MRKS Gdańsk

KU AZS UE Wrocław

 0:3

13.10.2018

 KU AZS UE Wrocław

KS Bronowianka Kraków

 3:0

22.10.2018

BEBETTO AZS AJD Częstochowa

 KU AZS UE Wrocław

 3:1

03.11.2018

 KU AZS UE Wrocław

Lidzbark Warmiński

3:0 v.o

22.11.2018

KU AZS UE Wrocław

GLKS  SCANIA Nadarzyn

 3:1

08.12.2018

 KU AZS UE Wrocław

KTS Enea Siarka Tarnobrzeg

 1:3

11.12.2018

ATS Białystok

KU AZS UE Wrocław

 3:0

12.12.2018

SKTS Sochaczew

KU AZS UE Wrocław

0:3 

9.01.2018

KU AZS UE Wrocław

KSTS MOSiR Karpaty Krosno

 

3:0

12.01.2018

KU AZS UE Wrocław

 MRKS Gdańsk

 

19.01.2018

KU AZS UE Wrocław

KS Bronowianka Kraków

 

1.02.2019

GLKS SCANIA Nadarzyn

KU AZS UE Wrocław

 

09.02.2019

KU AZS UE Wrocław

SKTS Sochaczew

 

22.02.2019

POLMLEK Lidzbark Warmiński

KU AZS UE Wrocław

 

13.03.2019

KU AZS UE Wrocław

BEBETTO AZS AJD Częstochowa

 

16.03.2019

KU AZS UE Wrocław

 ATS Białystok

 

 23.03.2019

KTS Enea Siarka Tarnobrzeg

 

KU AZS UE Wrocław

 

Galeria

Mecz  KU AZS UE we Wrocławiu z KTS Enea Siarka Tarnobrzeg /8.12.2018/

Skład w roku akademickim 2017/2018

DSC03186

Zhu Linghui, Ge Xinqi,Natalia Bajor, Katarzyna Węgrzyn,Paulina Knyszewska,Sandra Wabik

 

3

Natalia Bajor

5

Sandra Wabik

 

 

 

 

 

 

 

Ge Xinqi

 

 

4

Katarzyna Węgrzyn

 

 

 

 

 

 

 

2

Zhu Linghui

6

Paulina Knyszewska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skład 2017/2018 Natalia Bajor, Ge Xinqi, Anna  Węgrzyn, Katarzyna Węgrzyn

DSC01841

Natalia Bajor,Zhu Linghui, Ge Xinqi,Katarzyna Węgrzyn,Anna Węgrzyn.

 

Sezon 2016/2017

DSC07630

Skład:Natalia Bajor,Hong Wang,Sandra Wabik,Paulina Knyszewska, Gao Ran/ sezon 2016/2017

 

 TERMINARZ ROZGRYWEK w sezonie  2016/2017

data

Gospodarz

Gość

Wynik

30.09.2016

GLKS SCANIA Nadarzyn 

 KU AZS UE Wrocław

 3:1

15.10.2016

AZS UMCS OPTIMA Lublin

 KU AZS UE Wrocław

 1:3

8.10.2016

 KU AZS UE Wrocław

SKTS Sochaczew

 3:2

6.11.2016

KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg

 KU AZS UE Wrocław

 0:3

25.11.2016

 KU AZS UE Wrocław

UKS CHROBRY Międzyzdroje

3:0

27.11.2016

KS BRONOWIANKA Kraków

KU AZS UE Wrocław

 3:0

10.12.2016

 KU AZS UE Wrocław

BEBETTO AZS AJD Częstochowa

 3:2

9.01.2017

KU AZS UE Wrocław

AZS UMCS OPTIMA Lublin

 3:1

14.01.2017

KU AZS UE Wrocław

 MKS Jedynka  Łódź

3:0 

9.02.2017

POLMLEK Lidzbark Warmiński

KU AZS UE Wrocław

 

11.02.2017

KU AZS UE Wrocław

GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn

 3:2

13.02.2017

SKTS Sochaczew

KU AZS UE Wrocław

 

11.03.2017

KU AZS UE Wrocław

 KTS Tarnobrzeg

 

19.03.2017

UKS CHROBRY Międzyzdroje

KU AZS UE Wrocław

 

25.03.2017

KU AZS UE Wrocław

 KS BRONOWIANKA Kraków

 

1.04.2017

BEBETTO AZS AJD Częstochowa

KU AZS UE Wrocław

 

 Galeria:

  • 14.01.2017

  • KU AZS UE we Wrocławiu – MKS Jedynka  Łódź

DSC08744

14.01.2017

DSC08847

KU AZS UE Wang Hong zdobyła 1 pkt

DSC08792

Natalia Bajor zdobyła dla KU AZS UE 21 pkt

DSC08902

Sandra Wabik zdobyła 1 pkt

 

  • KU AZS UE we Wrocławiu – AZS UMCS OPTIMA Lublin

DSC08543

Mecz KU AZS UE z AZS UMCS OPTIMA Lubin 3 :1

9.01.2017

 

 

 

 

 

 

DSC08649

Natalia Bajor zdobyła 2 pkt

DSC08624

Wang Hong wywalczyła 1 pkt

 

SEZON 2015/2016

Skład: Lu Li,Natalia Bajor,Daria Łuczakowska ,Sandra Wabik/ sezon 2015/2016

Skład: Lu Li,Natalia Bajor,Daria Łuczakowska ,Sandra Wabik/ sezon 2015/2016

TABELA LIGOWA 2015/2016

 

Drużyna

M

Pkt

 

1.

KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg

18

36

54:15

2.

GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn

18

28

47:27

3.

SKTS Sochaczew

18

24

44:29

4.

POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński

18

24

44:27

5.

KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice

18

16

34:40

6.

KU AZS UE Wrocław

18

16

37:39

7.

AZS UMCS OPTIMA Lublin

18

14

32:41

8.

AROTEAM AZS AJD Częstochowa

18

12

33:45

9.

KS BRONOWIANKA Kraków

18

10

27:42

10.

LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno

18

0

7:5

 TERMINARZ ROZGRYWEK w sezonie  2015/2016

data

Gospodarz

Gość

Wynik

9.01.2016

 KU AZS UE Wrocław

 AROTEAM AZS AJD Częstochowa

 2:3

3.02.2016

 KS BRONOWIANKA Kraków

 KU AZS UE Wrocław

 1:3

10.02.2016

 KU AZS UE Wrocław

 KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice

 2:3

10.03.2016

 POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński

 KU AZS UE Wrocław

 3:1

12.03.2016

LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno

KU AZS UE Wrocław

3:0

4.05.2016

KU AZS UE Wrocław

KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg

1:3

 

Lu Li,Natalia Bajor,Daria Łuczakowska ,Sandra Wabik/ sezon 2015/2016

Lu Li,Natalia Bajor,Daria Łuczakowska ,Sandra Wabik/ sezon 2015/2016

 

TERMINARZ ROZGRYWEK w sezonie  2015/2016

Data Numer Gospodarz Gość Wynik
2015-09-06   AROTEAM AZS AJD Częstochowa KU AZS UE Wrocław 1:3
   
2015-09-12   KU AZS UE Wrocław KS BRONOWIANKA Kraków 3:2
   
2015-09-15   KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice KU AZS UE Wrocław 3:2
   
2015-10-10   KU AZS UE Wrocław POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 3:2
   
2015-11-06   GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn KU AZS UE Wrocław 3:1
   
2015-11-15   LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno KU AZS UE Wrocław 0:3
   
2015-11-21   KU AZS UE Wrocław SKTS Sochaczew 1:3
   
2015-11-23   KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg KU AZS UE Wrocław  3:1
   
2015-11-28   KU AZS UE Wrocław AZS UMCS OPTIMA Lublin  2:3
     

MIEJSCE:

Hala Sportowa Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

ul.Kamienna 35/37 ( bud.SWFiS)

GALERIA

  • Mecz KU AZS UE  z Polmlek ZAMER Lidzbark Warmiński 10 października 2015 roku.

DSC01795

Polmlek ZAMER Lidzbark Warmiński ————KU AZS UE

DSC01832DSC01844        DSC01851

DSC01906

DSC01943        DSC01908

 

  • Mecz KU AZS UE z  KS BRONOWIANKĄ Kraków 12 września 2015r.

DSC00692 DSC00719 DSC00743     DSC00782DSC00771DSC00811

 

 

Drużyna Ekstraklasy kobiet w sezonie 2014/2015

tenis stołowy n 11

skład: Daria Łuczakowska, Sandra Wabik, Natalia Bajor ,Liu Qimei / sezon 2014/2015

 

Tabela ligowa sezon 2014/2015

l.p drużyna mecze punkty
1 KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg 18 36
2 SKTS Sochaczew 18 32
3 KU AZS UE Wrocław 18 24
4 GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 18 18
5 POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński 18 18
6 KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice 18 18
7 KS BRONOWIANKA Kraków 18 14
8 AZS AJD Częstochowa 18 14
9 KS GALAXY Białystok 18 6
10 MRKS Gdańsk 18 0

 

 

TERMINARZ ROZGRYWEK:

M Nazwa L.g Pkt Z P Bilans
1 KTS ZAMEK-OWG Tarnobrzeg 16 30 15 1 46:9
2 SKTS Sochaczew 16 28 14 2 45:15
3 KU AZS AJD Częstochowa 16 22 11 5 35:27
4 MKSTS Polkowice 16 18 9 7 35:29
5 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 16 18 9 7 34:31
6 GLKS WANZL SCANIA (ek) Nadarzyn 16 14 7 9 32:33
7 AZS PWSIP WAŁKUSCY Łomża 16 8 4 12 20:39
8 KU AZS UE Wrocław (ek) 16 4 2 14 13:45
9 GKS GORZOVIA (k) Gorzów 16 2 1 15 15:47

playoff-finał

**2** KTS ZAMEK-OWG Tarnobrzeg – SKTS Sochaczew 3:0

Renata Strbikova – Xiao Zhou 3:0 (11-8,14-12,11-5)
Li Liu – Natalia Partyka 3:1 (11-7,2-11,11-8,11-6)
Qian Li – Mihaela Steff-Merutiu 3:2 (7-11,11-7,11-6,8-11,11-6)
Stan rywalizacji 2-0. Mistrzem Polski AD 2002 został KTS ZAMEK-OWG Tarnobrzeg

**1** SKTS Sochaczew – KTS ZAMEK-OWG Tarnobrzeg 1:3
Xiao Zhou – Li Liu 3:2 (11-8,9-11,9-11,11-9,11-4)
Mihaela Steff-Merutiu – Renata Strbikova 0:3 (9-11,6-11,6-11)
Natalia Partyka – Qian Li 2:3 (11-9,11-8,12-14,4-11,9-11)
Xiao Zhou – Renata Strbikova 1:3 (9-11,11-8,5-11,11-13)